Świat RPG

Gry komputerowe RPG

Bez kategorii

Gry RPG – propozycje na iphone

Gry RPG – propozycje na iphone

Obecnie granie na telefonach komórkowych to już standard podstawowych zajęć wykonywanych przez właścicieli komórek chociażby dla zabicia czasu i ze zwykłego przyzwyczajenia. Dla tych, którzy standardowe zestawy gier dostępnych na telefonach zwyczajowo uznają za dość mało intrygujące, niesamowicie interesujące propozycje przygotowali producenci gier fabularnych, a więc produkcji RPG przeznaczonych na iPhone.
Across Age
Jest to taka gra, w której pojawia się wyraźne połączenie z klasycznym schematem gry fabularnej. https://maglownice.pl/maglownica-co-to-takiego/ Wielu grających uznaje tenże tytuł za bardzo zbliżający do tych produkcji, jakie były typowe dla konsoli przenośnych Nintendo. Cechami nadrzędnymi są tu między innymi wielobarwny świat fantasy, jak także dwuwymiarowa grafika oraz wielorakość istot, przeważnie potworów, których gracz musi pokonać. Osoba zasiadająca do takiej produkcji, wciela się w postać dwójki bohaterów, którymi steruje – jest to rycerz Ales i czarodziejka Ceska.
Ravensword: The Fallen King
Ta CuAl10Ni5Fe4 produkcja jest jedną z najpopularniejszych, jeśli chodzi o gry fabularne wymyślone na iPhone. Musimy wspomnieć, że jest to bardzo powszechna wersja głównie z tego względu, iż uwagę grającego przykuwa bardzo dobrej jakości grafika – trójwymiarowa. Gracz zdecydowanie ma co zobaczyć, czym się zachwycić, co zwiedzić. Charakteryzowany tytuł zaliczony został do jednej z najistotniejszych gier RPG w 2009 roku, a także ogólnie w kategorii wszystkich produkcji stworzonych na iPhone.
Inotia 2: A Wanderer of Luone
Ta produkcja okazała się istnym hitem, jeżeli chodzi o gry RPG. Nie ma tu mowy o jednej postaci, do jakiej grający musiałby zostać ograniczony, ale podobnie jak w wyżej przybliżonym Across Age, bohaterów w jakich rolę się wcielamy jest dużo więcej. Różnica jest natomiast taka, że uczestnicy określonej ekipy mogą indywidualnie, samodzielnie atakować nieprzyjaciela.

Źródło:

Share this post