Resume
Resume

Back

Gry RPG – propozycje na iphone

Obecnie granie na telefonach komórkowych to już standard podstawowych zajęć wykonywanych przez właścicieli komórek chociażby dla zabicia czasu i ze zwykłego przyzwyczajenia. Dla tych, którzy standardowe zestawy gier dostępnych na telefonach zwyczajowo uznają za dość mało intrygujące, niesamowicie interesujące propozycje przygotowali producenci gier fabularnych, a więc produkcji RPG przeznaczonych na iPhone.
Across Age
Jest to taka gra, w której pojawia się wyraźne połączenie z klasycznym schematem gry fabularnej. Wielu grających uznaje tenże tytuł za bardzo zbliżający do tych produkcji, jakie były typowe dla konsoli przenośnych Nintendo. Cechami witamina c 1000 nadrzędnymi są tu między innymi wielobarwny świat fantasy, jak także dwuwymiarowa grafika oraz wielorakość istot, przeważnie potworów, których gracz musi pokonać. Osoba zasiadająca do takiej produkcji, wciela się w postać dwójki bohaterów, którymi steruje – jest to rycerz Ales i czarodziejka Ceska.
Ravensword: The Fallen King
Ta produkcja jest jedną z najpopularniejszych, jeśli chodzi o gry fabularne wymyślone na iPhone. Musimy wspomnieć, że jest to bardzo powszechna wersja głównie z tego względu, iż uwagę grającego przykuwa bardzo dobrej jakości grafika – trójwymiarowa. Gracz zdecydowanie ma co zobaczyć, czym się zachwycić, co zwiedzić. Charakteryzowany tytuł zaliczony został do jednej z najistotniejszych gier RPG w 2009 roku, a także ogólnie w kategorii wszystkich produkcji stworzonych na iPhone.
Inotia 2: A Wanderer of Luone
Ta produkcja okazała się istnym hitem, jeżeli chodzi o gry RPG. Nie ma tu mowy o jednej postaci, do jakiej grający musiałby zostać ograniczony, ale podobnie jak w wyżej przybliżonym Across Age, bohaterów w jakich rolę się wcielamy jest dużo więcej. Różnica jest natomiast taka, że uczestnicy określonej ekipy mogą indywidualnie, samodzielnie atakować nieprzyjaciela.

Źródło: maglownice Łódź

Related posts

Similar news